Volkswagen Golf
1.6 TDI Trendline BlueMotion *NAVI-FULLMAP | AIRCO | CRUISE | COMFORT-SEATS | PRIVACY-GLASS | 18''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 6.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.445,-
LEASEPRIJS: € 88,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.068,84 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI Trendline BlueMotion *NAVI-FULLMAP | AIRCO | CRUISE | COMFORT-SEATS | PRIVACY-GLASS | 18''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 19 november 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 185.171 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 88,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-SNF-97 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18''
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Audio installatie
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Diefstalalarm 'Plus'
- extra getint glas achter
- stuur leder en multifunctioneel
- Executive-pakket
- Executive pakket
- kleur grijs
- Middenarmsteun
- Multifunktioneel lederen stuurwiel
- Multimedia aansluitbox
- Vermoeidheidsherkenning